Pobytové balíčky

pro naše hosty


Rádi bychom Vám nabídli jedinečný zážitek na prodloužené víkendy v krásné přírodě, který Vám umožní úplné uvolnění a zrelaxování. Vybavte se svým jízdním kolem a vydejte se na cykloturistiku po cyklostezkách. Ubytování je v uprostřed přírody, kde můžete užívat ticho a klid. Po cykloturistice si můžete odpočinout na terase a vychutnat si venkovní grilování pod širým nebem nebo relaxovat u ohně. Pro ty, kteří hledají více aktivit, jsou k dispozici různé turistické trasy k blízkým památkám, dětským aktivitám a zajímavostem v přírodě. 


Houbový prodloužený víkend - 15%

Houbařská sezóna je tu! Odpočiňte si a přijeďte se nadýchat čerstvého vzduchu, prožijte krátkou dovolenou s partnerem nebo kamarádkou. Zapůjčíme Vám košík a rybičku a sítě na sušení hub. Doporučujeme navštívit místní pivovar a chuťové pohárky pohladit nějakým tím lahodným mokem. Po domluvě lze zajisti odvoz. 

Pobyt čtvrtek - neděle.

Do poznámky dejte - ,,Na houby"Podzimní víkend - 15%

Využijte prodloužený víkend k relaxaci. Procházka v přírodě prospěje vašemu tělu i duši. Místo přeje turistice, nachází se tu několik turisticky značených tras. Nebo se můžete jen tak, toulat lesem. Navštívit místní pivovar, dát si dobré pivo s něčím na zub a poté si prohřát záda na naší peci. Po domluvě lze zajistit i odvoz. 

Pobyt pátek - neděle.

Do poznámky dejte - ,, Na pec "