Ubytování

naše apartmány


Pro naše hosty je připraveno společné zázemí vybavené pergoly, grilu, ohniště s posezením. Nesmí chybět ani zázemí pro nejmenší - hřiště, trampolína, stan, pískoviště, hry. 

Nabídka apartmánů


Červený apartmán

Přízemní apartmán vybavený manželkou postelí, jednolůžkem, a přistýlkou. Dominantou obývacího pokoje jsou kachlová kamna nebo-li pec, která Vám zpříjemní pobyt zejména v zimních měsících. Apartmán nabízí pohodlné ubytování pro 4 osoby + 1 postýlkou. V apartmánu najdete plně vybavenou kuchyni, jídelní set + dětskou stoličku, nočník, redukce, stupátko, dětské nádobí a pitná voda stup. 1. TV, wifi ZDARMA. Za příplatek dětská postýlka + zdravotní matrace + peřinky. Samozřejmostí je soc. zařízením (sprcha, WC, umyvadlo, pračka, ručníky, fén, sušák a žehlička.

Možnost posezení před apartmánem, pod přístřeškem. Každý apartmán disponuje trezorem.


 Hnědý apartmán

Přízemní apartmán vhodný pro rodiny. Disponuje oddělenou ložnicí, kuchyní a koupelnu. Kuchyně je plně vybavena - lednice, indukce, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Samozřejmostí je i vybavena koupelna s wc, ručníky, toal. potřeby, fénem. Dále sušák a žehlička. Baby friendly zázemí - dětsk. stolička, nočník, redukce, stupátka, nádobí a pitná voda stup. 1. TV a Wifi ZDARMA. Za příplatek - postýlka + zdravotní matrace + peřinky. Každý apartmán disponuje trezorem. 


Šedý apartmán

Podkrovní apartmán s vlastní terasou a grilem. Večer můžete sledovat na lehátku hvězdy. Vhodný pouze pro páry. Vstup do apartmánu po mlynářských schodech. Oddělená ložnice od kuchyňského koutu s posezením. Pro 2 os. Kuchyně je plně vybavena - lednice, indukce, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Samozřejmostí je i vybavena koupelna ručníky, toal. potřeby, fénem, žehličkou a sušákem na prádlo. TV a Wifi ZDARMA. Každý apartmán disponuje trezorem.

!!! Dlouhodobě obsazen !!!! 


Rodinný apartmán

Podkrovní apartmán pro až 6 osob. Se společným vstupem, verandou, ale vlastním uzamykatelným vchodem. Vhodný pro rodiny - zabezpečovací dvířka na schody. Obývací část s ložnicí je oddělená od kuchyně.  Kuchyně je plně vybavena - lednice, vařiče, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Samozřejmostí je i vybavena koupelna ručníky, toal. potřeby, fénem, žehličkou a sušákem na prádlo. Baby friendly zázemí - dětsk. stolička, nočník, redukce, stupátka, nádobí a pitná voda stup. 1. TV a Wifi ZDARMA. Za příplatek - postýlka + zdravotní matrace + peřinky. Každý apartmán disponuje trezorem.