Ubytování


Pro naše hosty je připraveno společné zázemí vybavené pergoly, grilu, ohniště s posezením. Nesmí chybět ani zázemí pro nejmenší - hřiště, trampolína, stan, pískoviště, hry. 


! NOVINKOU ! je dětská hernička při nepřízni počasí a relax zóna. Zázemí pro nejmenší, lego, malování, auta, panenky, doktro, kuchyňka, prodejna, deskové hry, fotbálek, mini kulečník, hokej. WIFI po celém areálu.


Nabídka apartmánů

Odpočinkový apartmán

Přízemní apartmán vybavený manželkou postelí, jednolůžkem, a přistýlkou. Dominantou obývacího pokoje jsou kachlová kamna nebo-li pec, která Vám zpříjemní pobyt zejména v zimních měsících. Apartmán nabízí pohodlné ubytování pro 4 osoby + 1 postýlkou. V apartmánu najdete plně vybavenou kuchyni - lednice, indukce, trouba, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. a jídelní set. Baby friendly zázemí s  dětskou stoličku, nočník, redukce, stupátko, dětské nádobí a pitná voda stup. 1. TV, wifi ZDARMA. Za příplatek přistýlka/dětská postýlka + zdravotní matrace + peřinky. Samozřejmostí je soc. zařízením (sprcha, WC, umyvadlo, pračka, ručníky, toaletní potřeby, fén, sušák a žehlička. Každý apartmán disponuje trezorem.

 Rodinný apartmán

Přízemní apartmán vhodný pro rodiny. Disponuje oddělenou ložnicí, kuchyní a koupelnu. Kuchyně je plně vybavena - lednice, indukce, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Samozřejmostí je i vybavena koupelna s wc, ručníky, toal. potřeby, fénem. Dále sušák a žehlička. Baby friendly zázemí - dětsk. stolička, nočník, redukce, stupátka, nádobí a pitná voda stup. 1. TV a Wifi ZDARMA. Za příplatek - přistýlka/postýlka + zdravotní matrace + peřinky. Každý apartmán disponuje trezorem. 

Romantický apartmán

Podkrovní apartmán ve kterém budeme nově budovat terasu s posezením a grilem. Večery budete moci sledovat hvězdy z lehátka a vychutnávat si např. víno, které máme v nabídce. Vhodný pouze pro páry. Možnost další přistýlky pouze na domluvě. Vstup do apartmánu po mlynářských schodech!  Oddělená ložnice od kuchyňského koutu. Kuchyně je plně vybavena - lednice, indukce, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Vybavena je i koupelna s ručníky, toaletními potřebami, fénem, žehličkou a sušákem na prádlo. TV a Wifi ZDARMA. Každý apartmán disponuje trezorem.

Podkrovní apartmán

Podkrovní apartmán pro až 5 osob. Se společným vstupem, verandou, ale vlastním uzamykatelným vchodem. Vhodný pro rodiny - zabezpečovací dvířka na schody. Obývací část s ložnicí je oddělená od kuchyně.  Kuchyně je plně vybavena - lednice, vařiče, trouba, lednice, konvice, toustovač, topinkovač, mixér atd. Samozřejmostí je i vybavena koupelna ručníky, toal. potřeby, fénem, žehličkou a sušákem na prádlo. Baby friendly zázemí - dětsk. stolička, nočník, redukce, stupátka, nádobí a pitná voda stup. 1. TV a Wifi ZDARMA. Za příplatek - postýlka + zdravotní matrace + peřinky. Každý apartmán disponuje trezorem.